Montáž nábytku-pokládka podlahy

Bratislava


Montáž nábytku

Kúpili ste si nový nábytok a nemáte na to čas ? Robíme montáž nábytku za vás. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne vo vašej firme alebo u vás doma.

– Čo robíme a, čo nie.
Montujeme takmer všetky druhy nábytku – kuchynské linky, detské izby, študentské izby, spálne, kancelárie, recepcie, hotelový nábytok a.I.
V praxi sa stretávame s montážou nábytku slovenských aj zahraničných výrobcov ako: Las Mobilli, Lenza, Office Pro Hobis, Exner, Nowy styl, Quadrifoglio, Codutti. Veľmi často, ale aj s nábytkom atypickým, čo nás učí novým skúsenostiam.
Montujeme nábytok zakúpený v IKEA, MÖBELIX, MÖBEL HOFF, ASKO, ALBERO, DREVONA, DECODOM a iné. Vy si nový nábytok vyberiete, zaplatíte a o viac sa nestaráte. My to všetko naložíme, odvezieme a zmontujeme za Vás.
Váš nábytok zmontujeme kdekoľvek v oblasti západoslovenského kraja, väčšie objednávky na celom území Slovenska.

montaz nabytku

Montáž nábytku robíme v domácnostiach aj vo firmách, všade tam, kde je zmontovať nábytok potrebné, kde potrebujete rýchlu a kvalitnú prácu.

Montujeme  vstavané šatníkové skrine a kuchynské linky na mieru.
Zameranie u Vás a predbežná kalkulácia 20 €, pri realizácii bezplatne.

Demontáž nábytku

Sťahujete sa ? Potrebujete demontovať nábytok ?
Demontáž nábytku si vyžaduje isté znalosti, bez ktorých sa váš nábytok ľahko poškodí, dokonca až do takej miery, že ho už nebude možné spätne zmontovať. Kontaktujte nás, nábytok vám odborne demontujeme a následne zmontujeme, aby vám ešte dlho slúžil.

Nemáte to, ako odviezť-nemáte dosť veľké auto ? Váš nový nábytok vám dopravíme až domov, do firmy Pre bližšie informácie nás kontaktujte: TU
Váš tím – Montáže nábytku Bratislava.
Pozrite tiež výroba nábytku na mieru

Zdielaj
Call Now Button