Montáž nábytku

Kúpili ste si nový nábytok a nemáte na to čas ? Robíme montáž nábytku za vás. Rýchlo, spoľahlivo, kvalitne vo vašej firme alebo u vás doma.

Montáž nábytku

čo robíme a čo nie.
Montujeme takmer všetky druhy nábytku – kuchynské linky, detské izby, študentské izby, spálne, kancelárie, recepcie, hotelový nábytok a.i.
V praxi sa stretávame s montážou nábytku slovenských aj zahraničných výrobcov ako: Las Mobilli, Lenza, Office Pro Hobis, Exner, Nowy styl, Quadrifoglio, Codutti. Veľmi často ale aj s nábytkom atypickým  čo nás učí novým skúsenostiam.
Montáž nábytku
Montujeme nábytok zakúpený v IKEA, MÖBELIX, MÖBEL HOFF, GALAN, ASKO, ALBERO, DREVONA, MERITO, DECODOM a iné. Vy si nový nábytok vyberiete, zaplatíte a o viac sa nestaráte. My to všetko naložíme, odvezieme a zmontujeme za Vás.

Váš nábytok zmontujeme kdekoľvek v oblasti západoslovenského kraja, väčšie objednávky na celom území Slovenska.
Montáž nábytku robíme v domácnostiach aj vo firmách, všade tam, kde je zmontovať nábytok potrebné, kde potrebujete rýchlu a kvalitnú prácu.

Montujeme  vstavané šatníkové skrine a kuchynske linky na mieru.
Zameranie u Vás a predbežná kalkulácia 20 €, pri realizácii bezplatne.

Nemáte to ako odviezť-nemáte dosť veľké auto ? Váš nový nábytok vám dopravíme až domov, do firmy Pre bližšie informácie nás kontaktujte: TU
Váš tím – Montáže nábytku Bratislava.
Pozrite tiež výroba nábytku na mieru

Comments are closed.