Montáž nábytku-pokládka podlahy

Bratislava


Montáž podlahy

Montáž podlahy by mal vykonať odborník, napriek tomu, že samotná pokládka je jednoduchá. Pri pokládke treba dodržať pravidlá, aby vaša nová podlaha vydržala, čo najdlhšie a nemuseli ste riešiť v krátkom čase opravu, ba dokonca výmenu parkiet.
Dodávame a montujeme drevené parkety, laminátové podlahy, vinylové podlahy click systém aj celoplošne lepené všetkých štandardných typov na našom trhu. Montáž podlahy realizujeme aj v prípade, že ste si podlahu zakúpili v inej predajni. Podklad podľa potreby vyrovnáme nivelizáciou.
Prídeme k vám v oblasti západoslovenského kraja väčšie objednávky na celom Slovensku.

Pokládka podlahy cena teraz iba 4,50/m2

Nemáte to, ako odviezť-nemáte dosť veľké auto ? Zavolajte nám. Vašu novú podlahu vám dopravíme domov, do firmy volajte na tel.č: 0948285680

Volajte váš tím – pokládka parkiet a plávajúcej podlahy Bratislava.

Pokládka parkiet a plávajúcej podlahy: kladieme drevené, laminátové parkety od rôznych výrobcov, palubovky, brúsime, lakujeme, tiež ponúkame lepenie kobercov a iných podlahovín napr. PVC a vinylových podláh, kontaktujte nás.

Soklové lišty

soklova lista Incizo-5-v-1

Obvodové (soklové) lišty sa vŕtajú, lepia alebo nastreľujú. Dá sa použiť aj kombinácia vŕtanie-lepenie alebo nastrelovanie-lepenie kedy lišty dokonale držia a nevytvárajú odskoky od stien. Montáž soklových líšt je rovnako jednoduchá ako montáž podlahy, avšak pre dokonalý vzhľad vám spoje zarežeme do uhlov, čo bez náradia a vybavenia sami nedokážete.

Zdielaj
Call Now Button